Dla ochrony - polary, bluzy

Bluza polar 01
Cena: 99.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana z polaru o gramaturze 550, z powłoką antypilingową, obszycia na ramionach i łokciach , pagony, kieszeń na piersi i lewym rękawie oraz dwie kieszenie boczne na zamek. Cała rozpinana na zamek.

Bluza polar 02
Cena: 99.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana z polaru o gramaturze 550, z powłoką antypilingową, obszycia ortalionowe na piersiach i łokciach. Zamek na całej długości bluzy. Mozliwość uszycia z emblematami na rzepie za dopłatą 20 zł lub 15 zł emblematy naszyte bezpośrednio na bluzie.

Bluza polar 03
Cena: 99.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana z polaru o gramaturze 550, z powłoką antypilingową, obszycia na ramionach i łokciach , pagony, kieszeń na piersi oraz na lewym rękawie. Możliwość umieszczenia napisu ochrona. Rozpinana na zamek krótki. Możliwość doszycia emblematów za dodatkową opłatą.

Bluza polar 04
Cena: 99.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana z polaru o gramaturze 400, z powłoką antypilingową, obszycia na ramionach i łokciach , pagony, kieszeń na piersi i lewym rękawie. Możliwość umieszczenia napisu ochrona. Rozpinana na zamek krótki. Isnieje możliwość wykonania nadruków.

Bluza polar 05
Cena: 99.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana z polaru o gramaturze 400, z powłoką antypilingową, obszycia na ramionach i łokciach , pagony, kieszeń na piersi.

Bluza BDU
Cena: 85.00 PLN

kolor: czarny lub granat
Bluza wykonana tkaniny o składzie : poliestru 35% i bawełny 65%,posiada 4 kieszenie z przodu oraz jedną na rękawie ,zapinane na rzep.Mozliwość naszycia napisów z przodu i z tyłu np.OCHRONA. Posiadamy dwa rodzaje napisów sitodruk i odblask.Zdjecia dostepne w zakładce "akcesoria".Opcja płatna dodatkowo.

golf zimowy
Cena: 99.00 PLN

GOLF ZIMOWY CIEPŁY OCHRONA STRAŻ 

Specyfikacja:

- golf  przeznaczony dla ochrony jak i dla pracowników innych służb

-wyjątkowo ciepły wykonany z przędzy  100% akryl

- na lewej piersi kieszeń

-barki i łokcie wzmocnienia z tkaniny poliestrowej

-kołnierz rozpinany obszyty od wewnątrz  polarem

-idealny dla każdego ceniącego ciepła  wygodna i dobrej jakości odzież

bluza polar nowy wzór ochrona
Cena: 129.00 PLN

Bluza polar rozpinana na zamek w kolorze czarnym ze wzmocnieniami na ramionach i rękawach, z jedną kieszenią na lewej piersi  oraz z dwoma kieszeniami bocznymi. Dodatkowo z wszytymi zamkami w bokach umożliwiające dostęp do broni krótkiej. Nad kieszenią i na plecach naszyty emblemat